contact-us

לייעוץ עם צוות המרפאה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  טכנולוגיות

  התחייבות לאיכות

  למען שמירה על שיפור מתמיד ברמת איכות, יעילות ובטיחות הטיפולים במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים, המרפאה עסוקה תמיד ברכישת החומרים הטובים ביותר בתחום רפואת השיניים והרפואה האסתטית, המכשור המתקדם ביותר בעולם, לצד העסקה של אנשי המקצוע מהטובים ביותר ועבודה רק עם המעבדות המתקדמות ביותר.

  השילוב המנצח בין ידע מקצועי מעולה וחסר פשרות לבין ציוד טכנולוגי ראשון במעלה בתחומי העיסוק של המרפאה יוצר עבור מטופלינו טיפולים מדויקים, איכותיים, אמינים, בטיחותיים ועם תוצאות ללא תחרות או פשרות – כולל התחייבות לאיכות ולעמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר בתעשייה, הן רפואית והן מבחינת שביעות הרצון של המטופלים.

  מחשוב מלא עם תוכנות הדמיה להדרכת הפציינטים

  במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים אנו דואגים לתיעוד מלא ואמיתי של מצב השיניים לפני הטיפול ואחריו. פעולה זו מאפשרת שיתוף אמיתי של הלקוח ואף מאפשרת שיתוף פעולה עם ספריות ועם רופאים בארץ ובחו"ל. בנוסף לכך אנו משתמשים בתוכנות הדמיה של חברת Dental Master להדרכת הלקוחות ומתן הסבר מלא על כל תהליך הטיפול.

  רדיוגרפיה ממוחשבת

  במרפאת ד"ר ח’ורי מבצעים צילום רנטגן דיגיטלי ישירות למסך המחשב של הרופא המטפל. צילום זה מהווה תחליף לסרט הצילום הרגיל והינו מהיר, איכותי ומדויק יותר. רגישות החיישן גבוהה מאוד כך שדרושה כמות קרינה נמוכה מאוד, עובדה המבטיחה הפחתה בקרינה שמקבל ההמטופל ב-95%. יתרון נוסף הוא שהצילום מתבצע במרפאה עצמה ואתם לא צריכים לבזבז עוד יום של ביצעו צילום במכון הדמייה חיצוני.

  מיקרוסקופ דנטלי

  במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים עושים שימוש במיקרוסקופ דנטלי טיפולי, המתקדם בעולם מבית Kaps (גרמניה) המאפשר ביצוע טיפולים כירורגיים, פריודונטליים ואנדודונטיים מורכבים, ברזולוציה גבוהה במיוחד המבטיחה דיוק גבוה בביצוע פעולות.

  IGN CALBENIUM – מערכת חיטוי חדשנית

  במרפאה אנו עושים שימוש ייעודי במערכת מתקדמת לחיטוי המים המגיעים לפה המטופל במהלך טיפולי השיניים השונים.

  המקצועיות חסרת הפשרות שלנו מחייבת הקפדה יתרה על היגיינת פה המטופל וסביבת העבודה. באמצעות טכנולוגיה חדשנית זו אנו מספקים תוצאות מעולות של חיטוי המים המגיעים לפה המטופל. חומר החיטוי נוצר במיכל אוטומטי, במהילה כפולה ועם תהליך יוניזציה (הוספת יונים טעונים) של המים עם החומר CALBENIUM. היוניזציה מונעת התפתחות חיידקים ושקיעת אבנית בצינורות היחידה הדנטלית. יתרון נוסף של טכנולוגיה זו הוא ההגנה על דרכי הנשימה של הרופא ושל הצוות המטפל.

  סטריליזציה – חיטוי ברמה הגבוהה ביותר

  כחלק מהמקצועיות שלנו אנו משתמשים במיכשור חד-פעמי תוך הקפדה על סיטרול מלא של הציוד הקבוע בין הלקוחות. המים במרפאה עוברים סינון ברמה גבוהה בתהליך הקרוי "אוסמוזה הפוכה", פעולה המבטיחה שימוש במים זכים.

  גז צחוק

  המטרה המרכזית של המרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים היא לספק למטופלים סביבת טיפול נעימה ורגועה, ללא חרדות וכמובן ללא כאבים ובמינימום אי נוחות. לכן לצד חומרי הרדמה ואמצעים נוספים אנו עובדים גם עם גז צחוק.

  גז הצחוק הוא חלק בלתי נפרד מכל מרפאת שיניים מודרנית. טיפול שיניים כולל הרבה פחות חרדות וחוסר נוחות כאשר משתמשים ב"גז הצחוק" – ניטרוס אוקסיד בתוספת חמצן. ממחקרים שנעשו בקרב מטופלים מתברר שכ-50% נמנעים מטיפולי שיניים בגלל החשש מכאב או בגלל חרדה בשעת הטיפול עצמו.

  באמצעות השימוש ב"גז הצחוק" ניתן:

  • להתגבר על החרדה במרפאות השיניים.
  • להעלות את סף הכאב (המטופל מרגיש פחות כאב).

  השימוש בגז הצחוק מיועד לכלל האוכלוסיה, גם לילדים וגם למתבגרים. קהל יעד אחר כולל מטופלים עם מוגבלויות ובעלי נכויות שונות, כמו גם מטופלים בעלי בעיות בריאות קשות המונעות מהם שימוש בחומרי הרדמה סטנדרטיים.

  השיטות למתן הגז נלמדות בקורסים מיוחדים לרופאי שיניים. כל צוות המרפאה שלנו – רופאים וסייעות כאחד – עבר השתלמות מקיפה בנושא.

  WAND – הרדמה ממוחשבת ללא מזרק וללא כאבים, כב"מטה קסם"

  במרפאת ד"ר פאדי ח’ורי אנו משתמשים בטיפולים בטכנולוגיה מתקדמת להרדמה, תוך שימוש במכשור חדשני ופורץ דרך בתחום האלחוש וההרדמה המקומית. מכשיר ה-WAND מאפשר ליישם הרדמה מקומית בפה, עם כמות קטנה של חומר והוא מאפשר להמשיך בשגרת היום ללא תחושת הכבדות בפה.

  טכניכת PRF

  טכנולוגיית PRF (חלבון פיברין מועשר בטסיות דם) פותחה לפני יותר מעשרים שנה למטרות כירורגיה כללית וכיום מנוצלת בכירורגיה דנטלית והשתלות. השיטה כוללת שימוש בדגמית דם של המטופל, העברת הדם במכונה מיוחדת המעשירה את חלבון הפיברין בטסיות דם, כדי בהמשך ליישם את ה-PRF על האזור המטופל. תהליך זה משפר מהותית את יכולת ההחלמה של הרקמות ומשפר את התוצאות הכלליות של טיפולי שיניים, למשל השתלות שיניים וניתוחים דנטליים.

  משקפיים טלסקופיות

  כדי לאפשר לרופא המטפל בכם דיוק רב יותר וביצועים מעולים בטיפול, בעת הצורך נעשה שימוש במשקפיים טלסקופיות מיוחדות. אלו משקפיים טיפוליים עם תאורה ייחודית אלחוטית המאפשרת לרופא שדה ראייה מוגדל (קרוב, גדול ומדויק יותר) ומואר היטב. השימוש במשקפיים מאפשר עבודה ברמה גבוהה יותר של דיוק ובטיחות בטיפולים מורכבים.

  מכשיר הפייזו סרג'רי המתקדם מסוגו בעולם

  במרפאת ד”ר ח’ורי משתמשים במכשיר הפייזו-סרג’רי הטוב והמתקדם ביותר בעולם, עם עוצמיה משופרת, צמצום פגיעה הרקמות ודיוק ללא פשרות. מכשיר ה-Variosurg הנמצא בשימוש במרפאה הינו מכשיר ניסור עצם רב עוצמה. פעולת המכשיר חזקה ביותר והוא משתמש במערכת על קולית מתקדמת ביותר להפחתה משמעותית בחום הנוצר כתוצאה מהוויברציות, בכך המכשיר מפחית משמעותית את הפגיעה ברקמות הרכות.

  המכשיר מיועד לעבודות פתיחת סינוסים, עקירות, פיצולי עצם וכירורגיה דנטלית מתקדמת והוא היחיד בעולם הכולל תאורה מובנית!

  הפייזו סרג'רי מיועד ל-3 מצבי עבודה שונים: פריו, אנדו וכירורגיה. כך שהוא מתאים לרוב טיפולי השיניים המורכבים והכירורגיים.

  מכשיר פנורמי דגם PRO ONE

  במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים אנו מבצעים אפילו צילומים פנורמיים, במרפאה וללא צורך לבצע צילום במרפאת צילום חיצונית – אתם חוסכים זמן והכל מבוצע במרפאה. מכשיר הרנטגן הפנורמי החדשני מבית חברת PLANMECA משלב איכות צילום מעולה עם אמינות גבוהה, מבצע צילומים פנורמיים, פרקי לסת (TMJ) וצילומי סינוסים.

  מכשיר הרנטגן שלנו כולל את כל החידושים העדכניים בתחום, כגון טכנולוגיית AGC, AEC.

  שתף

  לייעוץ עם צוות המרפאה

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   פוסטים נוספים

   post-image
   טיפולי שיניים חדישים

   מחפשים הלבנת שיניים בחיפה? לא אוהבים את מראה החיוך שלכם ואתם רוצים לעבור שינוי? היום...

   המשך קריאה >
   post-image
   חיוך מושלם ממראה שיניים אסתטי ונעים לעין

   כל אחד היה רוצה ליהנות מחיוך מושלם. זה עידן בו כולנו מצלמים ומצטלמים כל הזמן....

   המשך קריאה >
   post-image
   פרוצדורה לטיפול שיניים מיוחד

   תהליכי השתלת שיניים בצפון אמנם דורשים מיומנות, אבל חשוב לנו לומר כי כל עוד אנחנו...

   המשך קריאה >
   post-image
   טיפולי שיניים המתבצעים לאחר הרדמה מקומית

   בדרך כלל טיפולי שיניים מתבצעים לאחר הרדמה מקומית, מבוקרת, של הנקודה בה אנחנו רוצים לבצע...

   המשך קריאה >
   post-image
   מעוניינים לבצע השתלת שיניים באזור הצפון?

   שמעתם על השתלת שיניים בצפון ואתם לא בטוחים על מה מדובר? אתם רוצים לבצע השתלת...

   המשך קריאה >