contact-us

לייעוץ עם צוות המרפאה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  ברייט סמייל

  שיטת Brite Smile – הלבנת שיניים תוך שעה!

  במרפאת ד"ר פאדי ח'ורי מקפידים להציע למטופלים את הטיפולים היעילים והמתקדמים ביותר כדי לספק תוצאות אופטימאליות. לכן אנו גאים ליישם במרפאה את שיטת ברייט סמייל להלבנת שיניים, עם הג'ל הייעודי והמיוחד להגברת אפקט ההבהרה. זו שיטה להלבנת/הבהרת שיניים הנשענת על שני אלמנטים מנצחים, המבטיחים תוצאות מרשימות.

  שיטת Brite Smile אינה כוללת שימוש בלייזר או בשיטות טיפול אגרסיביות אחרות כמו קרצוף או חימום מהותי של השן. במקום זאת, מתבססת הטכנולוגיה הטיפולית על אלמנטים מתונים המצטיינים ביעילותם ומבטיחים הלבנת שיניים בתהליך נעים ובטוח לחלוטין, הנתמך על ידי מחקרים ואינו כולל שימוש בלייזר.

  טכנולוגיית סמייל ברייט זו היא שהקנתה לשיטה, המגיעה לראשונה לישראל ע"י ד"ר פאדי ח'ורי, את מעמדה כשיטת הלבנת השיניים היעילה והבטוחה ביותר בעולם!

  איך השיטה עובדת?

  הטכנולוגיה החדשנית של Smile Brite לא פותחה אך ורק כדי לתת למטופלים תוצאות אפקטיביות ובטוחות, אלא גם כדי לאפשר טיפול נעים וקצר יחסית לשיטות הלבנת שיניים אחרות.

  בשלב ראשון הג'ל הייעודי נמרח בזהירות על שיני המטופל.

  בשלב השני מופעלת על שיני המטופל מנורה מקצועית מיוחדת, למשך 20 דקות בפיקוח הרופא המטפל. בזמן זה יכול המטופל לצפות בטלוויזיה, לשמוע מוזיקה ואפילו לנמנם. על תהליך זה יש לחזור פעמיים נוספות לקבלת תוצאות מושלמות.

  חשוב לדעת! BriteSmile הינה שיטה ייחודית ובלעדית בתחום. את הטיפול ניתן לקבל אך ורק אצל רופאי שיניים שעברו הכשרה מקיפה על-ידי אנשי המקצוע של החברה שפיתחה את הג'ך ואת אופן השפעול שלו באמצעות המנורה.

  היתרונות של שיטת Brite-Smile בהשוואה לשיטות הלבנת שיניים אחרות

  Brite-Smile מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק הלבנת השיניים. מחקרים קליניים אובייקטיבים ובלתי-תלויים מוכיחים ש-Brite-Smile מלבינה את השיניים תוך שעה, בממוצע של 8 גוונים ויותר בסולם ויטה (תוצאות מעולות בקנה מידה מקצועי!). זאת לעומת שיטות אחרות המשיגות שיפור של 6 גוונים, לכל היותר, וכוללות טיפול אגרסיבי העשוי להימשך שבועות רבים. אותם מחקרים הוכיחו גם שמשחות שיניים המכילות חומר הלבנה, השיגו במקרה הטוב ביותר, שיפור של 1.5 גוונים, גם לאחר חודש של שימוש רציף.

  איך מתבצע טיפול הלבנת שיניים סמייל ברייט?

  לפני הטיפול יבחן רופא השיניים את מצב השיניים והחניכיים שלכם, בבדיקה רגילה ובאמצעות צילום. לאחר מכן, כשאתם מתרווחים בנוחיות בכיסא, יימרח ג'ל ההלבנה המיוחד של BriteSmile על השיניים שלכם ותופעל מנורת ברייט סמייל הייחודית, המנורה משפעלת ומאיצה את פעילות הג'ל. בשעה שאתם צופים בטלוויזיה, מאזינים למוסיקה או מנמנמים, השיניים שלכם יחזרו להיות צחורות ובוהקות, תוך שעה של טיפול מחמצן בטוח, ללא נזק לשיניים וללא כאבים.

  האם הטיפול בטוח? האם הוא מכאיב?

  טיפול הבהרת שיניים בשיטת ברייט-סמייל הוא בטוח ואינו מזיק לאמייל השן או לסתימות קיימות, זאת בניגוד לטכניקות יותר אגרסיביות ושוחקות. המרכיב העיקרי בג'ל הינו הידרוג'ן פרוקסיד (מי חמצן), המשמש בהצלחה להלבנת שיניים למעלה מ-100 שנה. אחוז החומר הפעיל בג'ל של ברייט-סמייל הוא 15% או 25% – ריכוז נמוך יותר ביחס לחומרי הלבנת שיניים אחרים, שהופך את ההלבנה לבטוחה יותר. גם הפעלת הג'ל באמצעות המנורה המיוחדת מספקת תוצאות מצוינות ומהירות מבלי לפגוע בשיניים ומבלי לייצר חום רב כמו ביישום לייזר.

  מרבית המטופלים אינם חשים בכאבים או ברגישויות כלשהן אחרי ההלבנה בשיטה זו. חלק קטן מהמטופלים עשויים לחוש כאב עמום ושולי לאחר הטיפול ולמשך ימים בודדים. במקרה של רגישות, רצוי להימנע משתיית משקאות חמים או קרים ב-24 שעות שלאחר הטיפול. משכך כאבים סטנדרטי יפתור את הבעיה במהירות.

  כמה זמן ההלבנה בשיטת Brite-Smile מחזיקה מעמד?

  התוצאות לטווח הארוך תלויות בראש ובראשונה בהרגלי החיים וההיגיינה הדנטלית של המטופל. עישון, שתייה מרובה של קפה, תה ומשקאות קלים חומציים עשויים לגרום להצהבה חוזרת של השיניים. שמירה על היגיינת הפה ושימוש במוצרי התחזוקה של ברייט-סמייל יעזרו לשמר את ההלבנה למספר שנים רב.

  האם הלבנת שיניים בשיטת Brite-Smile מתאימה לכל אחד?

  כל אדם ששיניו עברו שינוי צבע כלשהו יכול להפיק תועלת מהלבנת שיניים בשיטת ברייט-סמייל, כולל אנשים הסובלים מכתמים בולטים במיוחד בעקבות נטילת האנטיביוטיקה טטראציקלין. השיטה מומלצת במיוחד גם לבני נוער ולצעירים מגיל 14 ומעלה הסובלים מכתמים בשיניים בעקבות טיפול אורתודנטי.

  עם זאת, הלבנת השיניים אינה מומלצת לנשים בהריון, לנשים מיניקות, למטופלים באמצעי יישור אורתודנטיים ולמטופלים העוברים שיקום שיניים באמצעות כתרים וגשרים. גורמים אלו יובאו בחשבון על ידי הרופא בזמן ההתייעצות הראשונית ואם יש צורך תקבלו המלצה לחכות לזמן יורת מתאים לביצוע ההליך.

  שתף

  לייעוץ עם צוות המרפאה

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   פוסטים נוספים

   post-image
   טיפולי שיניים חדישים

   מחפשים הלבנת שיניים בחיפה? לא אוהבים את מראה החיוך שלכם ואתם רוצים לעבור שינוי? היום...

   המשך קריאה >
   post-image
   חיוך מושלם ממראה שיניים אסתטי ונעים לעין

   כל אחד היה רוצה ליהנות מחיוך מושלם. זה עידן בו כולנו מצלמים ומצטלמים כל הזמן....

   המשך קריאה >
   post-image
   פרוצדורה לטיפול שיניים מיוחד

   תהליכי השתלת שיניים בצפון אמנם דורשים מיומנות, אבל חשוב לנו לומר כי כל עוד אנחנו...

   המשך קריאה >
   post-image
   טיפולי שיניים המתבצעים לאחר הרדמה מקומית

   בדרך כלל טיפולי שיניים מתבצעים לאחר הרדמה מקומית, מבוקרת, של הנקודה בה אנחנו רוצים לבצע...

   המשך קריאה >
   post-image
   מעוניינים לבצע השתלת שיניים באזור הצפון?

   שמעתם על השתלת שיניים בצפון ואתם לא בטוחים על מה מדובר? אתם רוצים לבצע השתלת...

   המשך קריאה >