contact-us

לייעוץ עם צוות המרפאה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  השתלת שיניים ביום אחד

  הינה שיטת "ALL ON 4" שיטת השתלת השיניים ביום אחד, הידועה גם בשמה המקצועי ההשתלות המתקדמת ביותר כיום, עם תוצאות מהירות ללא תחרות, עמידות ואסתטיות ללא פשרות. במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים בהובלת ד"ר פאדי ח'ורי מתמחים בהשתלות שיניים ביום אחד ולמרפאה מוניטין מוכח וארוך שנים של הצלחות ומקצועיות, כולל ביצוע השתלות במקרים מורכבים. במרפאה אנו משתמשים בציוד הרפואי והטכנולוגי המתקדם והיעיל ביותר וד"ר ח'ורי נחשב למומחה בעל שם בתחום ההשתלות. חייגו לקבלת מידע נוסף 1-800-280-282

  שיטה מהירה ואיכותית זו של השתלת שיניים ביום אחד הומצאה ע"י ד"ר פאולו-מאלו מליסבון כפי שניתן להבין משמה, זוהי שיטה מהפכנית שבאמת .Nobel Biocare פורטוגל וע"י חברת מאפשרת לכם לעבור השתלת שיניים ביום אחד, כולל החדרת השתלים הדנטליים וחיבור כתר.

  נגזר מכך שאפשר להחליף לסת שלמה של שיניים על בסיס 4 שתלים All on 4 / All on 8 השם דנטליים בלבד – 4 בלסת התחתונה ו-4 בלסת העליונה.

  השיטה מאפשרת פיתרון שיקומי מיידי לאנשים הסובלים מהמצבים הבאים:

  • מחסור בשיניים – שיניים שנפלו, נעקרו, נפגעו.
  • מפגמים אסתטיים חמורים בשיניים.
  • מחסור בעצם הלסת – מצב שלא אפשר השתלת שיניים בעבר אך אצלנו ניתן לבצע השתלה מוצלחת!
  • לסובלים ממחלות חניכיים מתקדמות המחייבות עקירת שן או שיניים.

  איך זה עובד?

  בשיטה זו של השתלת שיניים ביום אחד, בדר"כ מושתלים ארבעה שתלים בכל לסת כששניים מהם (האחוריים) נמצאים בהטיה אחורית כדי לספק תמיכה שיקומית לגשר השיניים המלאכותיות שיותקן בהמשך. זאת במקרים בהם יש להחליף סט שיניים שלם באחת הלסתות. ניתן כמובן לבצע השתלה דנטלית ביום אחד גם עבור שיניים בודדות או כמה שיניים סמוכות אך לא לכל הלסת.

  דורש תהליך הכנה למטופל, מבעוד מועד ולפני הכניסה לטיפול ALL ON 4 ביצוע טיפול השתלת המאפשרים CT ההשתלה עצמו. תהליך זו כולל למשל בדיקות רפואיות, צילום פנורמי וצילום ראייה יותר טובה של העצם והסינוסים כדי לתכנן בצורה מדויקת ומותאמת אישית את ההליך ע"י הצוות הרפואי.

  לאחר שהמטופל נמצא כמועמד מתאים להשתלה, יש צורך בלקיחת מידות דיגיטליות ומדויקות לפני ביצוע ההשתלה והכנת הגשר הזמני. מידות אלו מועברות למעבדה שלנו אשר מכינה גשר זמני המתברג מעל השתלים ביום הניתוח.

  טיפול שיניים ביום אחד

  נדגיש: ההשתלה של השתלים הדנטליים והתקנת גשר אקרילי זמני (לא נשלף) נעשה באותו יום טיפול!

  במידה וקיימים שיניים המיועדות לעקירה, ראשית כל מבצעים את העקירה ואז משתילים את השתלים הדנטליים המיוחדים. בשיטה זו של השתלת שיניים באותו יום אתם מקבלים פיתרון מיידי ואסתטי ומתאפשרת פעילות רגילה של אכילה, עבודה ודיבור, במהירות שיא לעומת אלטרנטיבות טיפוליות המצריכות זמני החלמה ארוכים ופסקי זמן בין פגישות טיפול.

  בסיום פעולת החדרת השתלים, הרופא מבריג את הגשר הזמני לשתלים, לאחר שווידא שהגשר מותאם בצורה מושלמת ומוברג במקומו, הטיפול הסתיים בהצלחה, המטופל משוחרר לביתו.

  המשך התהליך ייעשה לאחר 4-6 חודשי המתנה ובתום התקופה, המטופל חוזר למרפאה ללקיחת מידות לגשר חרסינה סופי וקבוע המוברג על השתלים.

  חשוב לציין שמעבר לפיתרון המיידי בהשתלת שיניים ביום אחד, המטופל חוסך מספר רב של טיפולים מורכבים ויכול להמשיך באורח חיים רגיל. למשל: אכילה כבר כמספר שעות לאחר ביצוע ההשתלה. מוזמנים לשאול שאלות בטלפון 1-800-280-282

  שתלים ביום אחד

  טיפול שיניים ביום אחד

  לעיתים אנחנו נקלעים לסיטואציה אשר מאלצת אותנו לעבור מספר טיפולי שיניים בזה אחר זה. באופן טבעי, החשש הוא גדול. לא רק מהטיפול עצמו כי אם מתהליך ההחלמה לאחריו. כאשר פורסים את הטיפול על פני מספר טיפולים בתאריכים שונים, משך ההחלמה אחרי כל אחד מהם עלול לגזול לא מעט זמן ולהפוך מעמסה כבדה. במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים, המנוהל על ידי ד"ר פאדי ח'ורי, נעשה הכל כדי להקל על תהליך הטיפול שלכם. אנחנו נעשה כל מה שאפשר כדי להפוך את הטיפול קצר, יעיל ופרקטי. רוצים לשמוע איך אנחנו יכולים להבטיח את כל הטוב הזה? אנחנו מזמינים אתכם פשוט להמשיך לקרוא.

  איך אנחנו מתכננים טיפול שיניים ביום אחד

  אז כמובן, גם אם השאיפה היא לבצע טיפול שיניים ביום אחד וגם אם יש לנו את הכלים לעשות זאת במישור הטכנולוגי, אין זה אומר כי אנחנו יכולים פשוט לצאת לדרך ללא כל הכנה מוקדמת. בשלב הראשון חשוב לבצע אבחון מסודר של המטופל או המטופלת. אנחנו רוצים להבין מה הבעיה, מה הגורם לה ולהחליט על האופן בו אנחנו מאמינים כי יש לפתור את הבעיה הזו. אנחנו גם רוצים להדגיש כי תהליך האבחון נעשה בשיתוף המטופל . כלומר, אנחנו צריכים לשמוע ממנו ממה הוא סובל, מה מעורר קשיים וכן הלאה. לעיתים, בשל מצב המטופל נבחר לבצע את הטיפול בצורה אחת, במצב אחר המענה יהיה שונה. חשוב לנו לתת פתרון הוליסטי לבעיה. אנחנו לא רק חושבים איך לתכנן טיפול שיניים ביום אחד, אלא, גם מה יהיה מצבו של המטופל לאחר הפרוצדורה.

  אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם

  כל רופא שיניים יודע כי כל עוד לא נתייחס לבעיה בזמן, היא רק תלך ותהפוך הרבה יותר חמורה עם הזמן. לכן, אנחנו מפצירים בכם לפנות אלינו מוקדם ככל הניתן. אם אתם מבחינים בכך שמתפתחים כאבים בשיניים, אם יש חבלה, תאונה או אם אתם מחפשים מענה במישור האסתטי, אנחנו כאן כדי לעזור. במסגרת טיפול שיניים ביום אחד אבל לא רק. לפרטים, מוזמנים ליצור קשר. 1-800-280-282

  טיפול שיניים ביום אחד

  שתף

  לייעוץ עם צוות המרפאה

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   פוסטים נוספים

   post-image
   טיפולי שיניים חדישים

   מחפשים הלבנת שיניים בחיפה? לא אוהבים את מראה החיוך שלכם ואתם רוצים לעבור שינוי? היום...

   המשך קריאה >
   post-image
   חיוך מושלם ממראה שיניים אסתטי ונעים לעין

   כל אחד היה רוצה ליהנות מחיוך מושלם. זה עידן בו כולנו מצלמים ומצטלמים כל הזמן....

   המשך קריאה >
   post-image
   פרוצדורה לטיפול שיניים מיוחד

   תהליכי השתלת שיניים בצפון אמנם דורשים מיומנות, אבל חשוב לנו לומר כי כל עוד אנחנו...

   המשך קריאה >
   post-image
   טיפולי שיניים המתבצעים לאחר הרדמה מקומית

   בדרך כלל טיפולי שיניים מתבצעים לאחר הרדמה מקומית, מבוקרת, של הנקודה בה אנחנו רוצים לבצע...

   המשך קריאה >
   post-image
   מעוניינים לבצע השתלת שיניים באזור הצפון?

   שמעתם על השתלת שיניים בצפון ואתם לא בטוחים על מה מדובר? אתם רוצים לבצע השתלת...

   המשך קריאה >

   השתלות שיניים ביום אחד

   עולם הרפואה מספק בשנים האחרונות מגוון רחב של שיפורים וסוגים שונים של חידושים, כאשר מכך נהנים גם הסובלים ממחלות לב שונות וגם המבקשים לבצע מתיחה קלה באזור המצח. אך כאשר מדובר בעולם הרופאה, אי אפשר להתעלם מהקפיצה העצומה אשר נעשתה בו בשנים האחרונות ומאפשרת טיפולים בעבור מגוון מחלות ובצורה יעילה ומדויקת. אחד מאותם טיפולים חדשניים ומעולים היא כמובן השתלת שיניים ביום אחד, המאפשרת למטופלים הסובלים מפגמים חמורים ומרובים בשיניים לבצע השתלה מהירה ומדויקת ביום אחד ללא צורך בזמני החלמה ארוכים. ובעבור טיפולים שכאלו מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי המתמחה בהשתלות שיניים ביום אחד, ומציע מגוון רחב של פתרונות שונים עבור מחלות שיניים שונות. חייגו אלינו 1-800-280-282

   יתרונות נוספים

   השתלת שיניים ביום אחד אכן נחשבת ליעילה עבור מושתלים רבים, אך השתלות אלו מאפשרות גם מספר רב של שתלים וגם שיקום קבוע לשיניים שאיננו דורש הוצאה עם סיום השימוש. יתרון נוסף הוא כמובן היכולת לעשות שימוש בשיניים כבר באותו היום, ללא צורך בשום זמן המתנה. לכן גם בעבור השתלות שכאלו מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי

   השתלת שיניים ביום אחד – היתרונות

   כאשר מדובר בהליך של השתלת שיניים אי אפשר להתעלם לא רק מהעלות אשר יכולה להיות גובהה במיוחד, אלא גם מזמני החלמה ארוכים למדי. כך למשל הליך של השתלת שיניים בעלי די עצם בשן, יכול להתארך בין חודשיים עד לארבעה חודשים ואילו השתלת שיניים עבור מחוסרי עצם תדרוש זמן המתנה שבין חצי שנה עד לשמונה ואפילו תשעה חודשים. לכן בכדי לצלוח את זמני ההמתנה הארוכים הומצאה השיטה של השתלת שיניים ביום אחד המאפשרת תוצאות אסתטיות מידיות בפה המטופל ללא צורך בהחלמה ארוכה.

   מלבד התוצר המעולה והחסכון המשמעותי בזמן, השתלה זו מאפשרת גם צמצום פעולות כירורגיות בפיו של המטופל ובכך גם את הסיכון להתפתחות של דלקות שונות וזיהומים. בנוסף השתלות שיניים ביום אחד מצליחות להתאים עצמן גם עבור חולים הסובלים ממחלות נלוות מורכבות, החל ממחסור בסידן ועד לחולים הסובלים ממחלות לב שונות.

   שתלים ביום אחד

   עולם הרפואה נחשב בשנים האחרונות לבין תחומי הרפואה המתקדמים בעולם, כאשר אל סל כליו של רופא השיניים במאה העשרים ואחת מצטרפים עוד מגוון רחב של כלים המאפשרים לו לבצע מגוון טיפולים מורכבים. אחד מאותם טיפולים הוא כמובן שתלים ביום אחד המאפשרים העמסה מיידית על השיניים כבר עם סיום הטיפול, לצד זאת גם חוסך לא מעט זמן המתנה בין השתלות השיניים ושלא כמו בהשתלות אחרות אין צורך לחכות חודשים ארוכים. על כן פתרון זה נחשב לבין היעילים כיום עבור לא מעט מטופלי שיניים, ובעבור טיפולים שכאלו מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי המתמחה במגוון רחב של השתלות וטיפולי שיניים מתקדמים.

   יתרונות של השתלה ביום אחד

   להבדיל מאשר השתלות סטנדרטיות, השתלה ביום אחד מאפשר שימוש כבר שעות ספורות לאחר ההשתלה. עם זאת הליכי השתלה שכאלו נחשבים להרבה פחות כירורגים מאשר השתלות אחרות, שכן לא קיימת התערבות בחלקי הסינוסים. כל אלו מובילים לא רק לשימוש מהיר בשתלים החדשים אלא גם לסיכון נמוך במיוחד של זיהומים ודלקות שונות. ובכדי להבטיח השתלת שיניים מקצועית ביום אחד, מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי.

   שתלים ביום אחד – היתרונות הברורים

   אי אפשר להתעלם מזמני ההמתנה האורכים עד לקבלת שיניים במקרים של השתלת שיניים סטנדרטית, לבטח לא כשאר מדובר בהשתלת שיניים של כאלו הסובלים גם ממחסור בעצם השן. אך כאשר מדובר בשיטת הטיפול של שתלים ביום אחד, היתרונות הרבים מתחילים כבר מההתחלה כאשר הראשון ביניהם כמו שציינו הוא יכולת השימוש כבר ביום הראשון. כך אין צורך להמתנה לזמן החלמה, אלא ניתן לעשות שימוש במערכת השיניים כבר מההתחלה. שנית כל ניתן לבצע התאמה של שיניים עד לכדי 12 כתרים שונים, ולבצע שימוש אפקטיבי ויעיל גם שנים לאחר השימוש.

   יתרונות נוספים אלו כמובן היכולת לקבל טיפול די מורכב עם מינימום התערבות כירורגית, גם מינימום סיכוי לזיהומים ומעל הכל מערכת שתלים יעילה ועובדת ביום אחד. כל אלו כמובן מצליחים להעלות את האפקטיביות שבטיפול ולהבטיח שימוש לאורך שנים ובצורה יעילה ואיכותית.

   תנאים לשתלים ביום אחד

   טיפול של שתלים ביום אחד איננו מתאים לכל אחד ועל כן הוא דורש כמה תנאי סף, הראשון מבניהם אלו חניכיים "נקיות" מדלקות וכמובן כמות עצם גבוהה ובעלת צפיפות מספקת. תנאי נוסף הוא כמובן אי עישון או מחלות שלא חוסר איזון דמי כמו סכרת, אשר עלול לפגוע בחיבור העצם של הלסת לגוף. על כן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי ח'ורי המתמחה בהשתלת שתלים ליום אחד

   השתלה ביום אחד

   לא מעט חידושים נעשו בעולם הרפואה בשנים האחרונות, כאשר ניתן להבחין בעוד התקדמויות פורצות דרך המאפשרות לא רק טיפולים רגישים וכירורגים במיוחד בצורה יעילה ואפקטיבית, אלא גם פתרונות מצוינים וחדשים כמו השתלה ביום אחד של שתלים לשיניים. טיפול זה מאפשר השתלה של עד כ12 שיניים בפעם אחת, אך גם מאפשר השתלות בצורה בטוחה המאפשרת שימוש בכל שניים עשר השתלים כבר לאחר ההשתלה. להשתלה זו ישנם לא מעט יתרונות שונות, אך היא יכולה להתקיים רק דרך מספר תנאים שונים אשר יש להכירם כבר בייעוץ הראשוני אצל הרופא המטפל. ובעבור טיפולים שכאלו מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי, המתמחה בהשתלות שיניים ביום אחד ובעוד מגוון טיפולי שיניים מתקדמים.

   התנאים עבור השתלה ביום אחד

   כמו כל טיפול רפואי כזה או אחר חשוב לדעת כי ישנם לא מעט תנאים להיתכנותו וכאשר מדובר בטיפול של השתלה ביום אחד קיימים מספר של תנאים הדרושים להליך בריא ואפקטיבי לחולה. הראשון מבניהם הוא כמובן אי הימצאות של מחלות הגורמות לחוסר איזון דמי, כמו למשל מחלות לב שונות ואפילו מחלות הסכרת. אותו הדבר בנוגע למעשנים כבדים אשר הימצאות של עשן בצורה תמידית או לחילופין אי יציבות דמית כמו מחלות הסגרת, יקשו על חיבור שבין העצם אל הלסת בשתלים החדשים. תנאי נוסף הוא כמובן סגר פה מאוזן, על מנת שפיזור הכוח בזמן הלעיסה בשתלים החדשים יעשה בצורה יעילה ולכל אורכן של הלסתות. וכמובן שני התנאים הנוספים הם כמובן נפח עצם די גדול וצפיפות עצם בהם ניתן יהיה לבצע הרכבה של השתלים המיועדים.