contact-us

לייעוץ עם צוות המרפאה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  עיצוב חיוך

  לחיוך שלנו השפעה רבה על הסובבים אותנו ועל תפיסת החברה אותנו – חיוך יפה, סימטרי ואסתטי ייצור רושם ראשוני חיובי על כל אדם שנפגוש ובאופן כללי, יגרום לנו לתחושה טובה עם עצמנו. כמו כן כאשר מדובר על חיוך יפה ואסתטי, הכוונה היא גם למערכת שיניים המתפקדת בצורה אופטימאלית עבור לעיסה ודיבור. במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים בהובלת ד"ר פאדי ח’ורי מיישמים ידע מקצועי מעולה עם הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, כדי לספק לכם טיפולי עיצוב חיוך שבאמת מספקים תוצאות מדהימות ומותאמות אישית. 1-800-280-282

  החשיבות של מראה החיוך אף תופסת משמעות גדולה יותר בימינו אנו – תקופה בה תמונות מחויכות של רובנו נגישות לכל חברינו ומכרינו ברשתות החברתיות.

  העניין הוא, שברבות השנים ובעקבות סיבות שונות ומגוונות, אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם חוסר שביעות רצון ממראה החיוך שלהם – מה שגורם להם לקמץ בחיוכים. מכיוון שחיוכים גורמים לתחושה טובה, אנשים אשר מחייכים פחות גם מרגישים פחות טוב עם עצמם. היבט זה של מצב השיניים אינו רק אסתטי או ברמה הביטחון העצמי במקרים רבים אלא הוא גם תפקודי, עם נזקים שונים לשיניים.

  החדשות הטובות הן, שיש פתרון אשר ייעודו לאפשר לאותם האנשים לחזור ולפזר חיוכים לכל עבר ולאהוב את החיוך שלהם – הפתרון יבוא לידי ביטוי בתהליך טיפולי מתקדם ומותאם אישית, אשר ייעודו עיצוב החיוך.

  מתי קיים הצורך בעיצוב החיוך?

  ישנן סיבות רבות ומגוונות בגינן אנשים לא מרוצים ממראה החיוך שלהם. למשל, קיומם של רווחים בולטים ונראים לעין בין השיניים, שיניים שאינן ישרות וסימטריות, כאשר יש חוסר בשיניים, כשגוון השיניים צהבהב או כשיש כתמים על השיניים, התפתחות בעיות חניכיים קשות, עם עוד רשימת הסיבות ארוכה.

  רפואת השיניים התקדמה בשנים האחרונות לאין היכר לעומת העבר וכחלק מכך, היא מציעה טיפולים יעילים ולאו דווקא מורכבים מאוד לכל אחת מהבעיות הללו – כאשר מרפאת ד"ר פאדי ח’ורי נמצאת בחזית הטיפול והטכנולוגיה הרפואית!

  רופא שיניים מקצועי ומנוסה יודע להתאים למטופל שלו את הטיפולים הרלוונטיים והאיכותיים ביותר ועל ידי כך לעצב עבורו חיוך זוהר ויפה.

  מתי קיים הצורך בעיצוב החיוך?

  התכנון המקדים והתהליך הטיפולי

  תהליך טיפולי של עיצוב החיוך דורש תכנון פרטני ומעמיק של כל אחד מהשלבים המהווים חלק ממנו. רק כך מתקבלת הצלחה ברת קיימא, איכותית, אמינה ומותאמת אישית למטופל או למטופלת.

  בשלב הראשון, על רופא השיניים לערוך בדיקה קלינית מקיפה לשיניו ופיו של המטופל, בדיקה שמטרתה לאסוף את כל הנתונים הרלוונטיים על מצב הפה כדי לקבל החלטה טיפולית מושכלת.

  בשלב הבא, יישלח המטופל לסדרת צילומים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת – במטרה לאפשר לרופא לקבל מבט מקיף ומעמיק יותר על מצב הפה, גם ברמה הפנימית.

  בשלב השלישי, הרופא יציג למטופל את תכנית הטיפול המקיפה אותה הוא הולך לעבור בכדי לקבל את התוצאה המבוקשת – חשוב לציין שרופאי השיניים במרפאת ד"ר ח’ורי עובדים עם מכשור טכנולוגי מתקדם המאפשר להם להציג את התכנית הטיפולית באופן דיגיטלי, כולל הדמיות משוכללות, הצגת מראה פיו של המטופל לאחר הטיפול וכמובן בניית תכנית טיפולית מדויקת ללא פשרות.

  רק לאחר שהמטופל מאשר את התכנית, יתחיל הרופא בהליך הטיפול בפועל, בדרך לעיצוב החיוך.

  אם גם אתם מעוניינים לעצב את החיוך וליהנות מחיוך זוהר, אסתטי ומחמיא – מרפאת השיניים של ד"ר פאדי חורי הינה הכתובת המושלמת עבורכם. במרפאה עושים שימוש בטכניקה החדישה DSD (Digital Smile Design) באמצעותה מתאפשר למטופל לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי ההליך הטיפולי אותו הוא עומד לעבור, תוך כדי קבלת התמונה המלאה על התוצאה הסופית של התהליך. 1-800-280-282

  איך משפיעים על עיצוב החיוך?

  שתף

  לייעוץ עם צוות המרפאה

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   פוסטים נוספים

   post-image
   טיפולי שיניים חדישים

   מחפשים הלבנת שיניים בחיפה? לא אוהבים את מראה החיוך שלכם ואתם רוצים לעבור שינוי? היום...

   המשך קריאה >
   post-image
   חיוך מושלם ממראה שיניים אסתטי ונעים לעין

   כל אחד היה רוצה ליהנות מחיוך מושלם. זה עידן בו כולנו מצלמים ומצטלמים כל הזמן....

   המשך קריאה >
   post-image
   פרוצדורה לטיפול שיניים מיוחד

   תהליכי השתלת שיניים בצפון אמנם דורשים מיומנות, אבל חשוב לנו לומר כי כל עוד אנחנו...

   המשך קריאה >
   post-image
   טיפולי שיניים המתבצעים לאחר הרדמה מקומית

   בדרך כלל טיפולי שיניים מתבצעים לאחר הרדמה מקומית, מבוקרת, של הנקודה בה אנחנו רוצים לבצע...

   המשך קריאה >
   post-image
   מעוניינים לבצע השתלת שיניים באזור הצפון?

   שמעתם על השתלת שיניים בצפון ואתם לא בטוחים על מה מדובר? אתם רוצים לבצע השתלת...

   המשך קריאה >

   איך משפיעים על עיצוב החיוך?

   במעמד אירועים מיוחדים רובנו נבקש להגיע "בשיאנו", בין אם מדובר בלהגיע בתחושה נעימה ומוכנות להנות מחוויות מעולות כמו חתונה, בר מצווה ועוד ובין אם אנו מבקשים להגיע בריאים ושלמים ככל הניתן גם לאירוע וגם לצילומים. ובאשר לצילומים, לא מעט ישראלים בוחרים לעשות עיצוב החיוך באמצעות מגוון טיפולים וכלים שונים. טיפולים אלו נעים בין מגוון כלים חדשנים יותר וחדשנים פחות, אך מעל לכל דורשים התאמה בין צרכיו והלסת של המטופל לבין סוגי הטיפול השונים. זאת לא רק על מנת לעצב חיוך מושלם, אלא גם בכדי למנוע פגיעות עתידיות בשיניים ובחניכיים. לכן במקרים של עיצוב מחדש של החיוך, מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי המציע לא רק טיפולים מתקדמים ביישור שיניים, אלא גם ניסיון של מעל עשור.

   סוגים ומאפיינים נוספים

   עבור עיצוב החיוך של כל אחד ואחת מאיתנו יש לבצע תכנון מקדים, שבחלק מהמקרים אלול לדרוש גם שינויי של עיצוב השן, של קווי המתאר שלה ולפעמים גם של הגודל שלה. מלבד שינוי קווי המתאר של השן עלולות להידרש לעיצוב החיוך גם הרכבה של כתרים, אשר עלול לעזור בעיצוב ושמירה על השן. ובבחירה של טיפולי שיניים מורכבים, מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי ולהנות ממקצוענות וניסיון בלתי נדלים.

   עיצוב החיוך – מהחניכיים ועד לחרסינה

   כאשר מדובר במקרים של עיצוב החיוך אי אפשר להתעלם ממנעד הצרכים של המטופל, שכן חלק זקוקים להליך על מנת לרפא את החניכיים וחלק זקוק רק למילוי של כמה רווחים או יישור. על כן טיפולים אלו מגלמים בתוכם לא רק מאפיינים שונים, אלא מנעד רחב של טיפולים מתקדמים המעצבים את החיוך בצורה מצוינת ובחלקם גם מהירה. ההליך הראשון הוא הליך הנעשה באמצעות קרן לייזר, והוא נחשב לשימושי גם עבור הלבנת השיניים, טיפול במחלות חניכיים וכמובן יישר שלהן.

   אל טיפול זה מצטרפים גם ציפויי השיניים השונים, אשר מתאימים ברובם עבור יישור שיניים מינימלי ולכל היותר מילוי של רווחים. ציפוי החרסינה נחשב לזמני, אך משמש גם עבור הגנה לשיניים ומעניק חיוך מבריק וייחודי לכל מטופל.

   עיצוב החיוך

   לא מעט פעמים אנשים בעלי כתמים או שברים בשיניים, ישתדלו להעלם בזמן הצילומים או במקרים בו חיוך די נרחב אמור להשתלט על הפנים. אך בעבור כל אותם ביישנים ובעלי כתמים שונים בשיניים, כמום ניתן לבצע עיצוב חיוך בצורה מהירה ותוך כדי מספר אפשרויות שונות של טיפולים. עם זאת חשוב לבחור רופאים מטפלים המומחים בעיצוב החיוך, אשר מכירים לא רק טכניקה אחת אלא יעניקו סל אפשרויות עבור עיצוב חיוך מחדש. על כן במקרים בהם נדרש עיצוב מחודש של החיוך, מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי המתמחה בעיצוב חיוך דרך מגוון רחב של טכניקות ובעל ניסיון עשיר בעיצובים וטיפולי שיניים מתקדמים.

   מאפיינים וטכניקות נוספות

   כאשר מדבור בהליך של עיצוב חיוך ישנם עוד מספר מאפיינים שיש לקחת בחשבון, אחד מהם הוא כמובן שינויים בצורה ובגודל השן. שכן ישנם שיניים אשר נפגעו מעששת או מפגיעות פיזיות בשן, על כן אחד מהפתרונות הפופולריים גם להגנה מעולה וגם לעיצוב מתאים אלו שתלי זירקוניה המאפשרים שמירה על צב השיניים והגנה חזקה. ובכדי לקבל תוכנית מפורטת ומתאימה לכל סוגי הלסת, מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי.

   עיצוב חיוך – כל הטכניקות הקיימות

   ראשית כל חשוב לדעת כי עיצוב חיוך מורכב דרך מגוון משתנים בחלל הפה של המטופל, כאשר אלו יכולים להיות חניכיים הזקוקות למגוון טיפולים שונים או שמא ביצוע של כתרים שונים. עם זאת אחת הטכניקות הדי פופולריות בשנים האחרונות לעיצוב חיוך בצורה קלה ומהירה, היא על ידי ציפוי השיניים. טכניקה זו נעשית כמובן בצורה מחושבת המותאמת ללסת המטופל, אך היא איננה מתאימה לכל יישר ועיצוב החיוך.

   ובאשר לדוגמת החניכיים לטיפול בהן יש מספר שיטות, כאשר אחת מהן והנחשבת לדי חדישה היא באמצעות טיפולי לייזר המציעים עיצוב מחודש של גובה החניכיים, הבראה שלהם וכמובן יישור של השיניים וכל אלו ביום אחד. בנוסף אל כל אלו גם צבעם של השיניים תופס נדבך לא קטן, כאשר טיפולים של הלבנת שיניים יכולים לכלול גם טיפולים באמצעות קרן אור כחולה, לייזר ושילוב סד לטיפול בייתי.