contact-us

לייעוץ עם צוות המרפאה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  יישור שיניים מהיר

  החל מגיל ילדות אנו מגיבים אל הבעות פנים שונות, בין אם מדובר בפרצופים עצובים ובין אם מדובר בפרצופים מחייכים המבשרים חיבור צחוק ושמחה בין אנשים. אך כאשר חיוכים אלו לא כל כך ישרים, הם עלולים להיחבא לא מעט זמן בין הלסתות, וכיום שלא כמו בעבר ניתן לבצע יישור שיניים מהיר בכל גיל ולכל לסת. כיום ישנם כמה שיטות המאפשרות יישור שיניים לא רק לילדים, אלא גם למבוגרים בצורה מהירה שאינה דורשת הליך ארוך של גשר ושנים של טיפולים. על כן טיפולים שכאלו דורשים ניסיון בתחום וידיים מקצועיות, כמו אלו שניתן למצוא אצל דוקטור פאדי חו'רי המתמחה זה שנים רבות בטיפולי שיניים מורכבים הכוללים גם יישור שיניים מהיר.

  יישור שיניים מהיר – מה הן השיטות?

  ישנם לא מעט דרכי טיפול על מנת להפוך את השיניים לישרות לחלוטין, אחד מהם נקרא "אקסלדנט" ונחשב לטכניקה די חדישה ואמור לחסוך בין שלושים עד לכדי עשרים אחוז ממשך זמן המסורתי של יישור שיניים מהיר. הליך זה מתבסס בין שיטה של רעידות יזומות בשיניים ולחיבור של גשר המותאם בהתאמה אישית לפיו של המטופל, אם זאת הליך זה נחשב לדי חדשני ולא כל רופא שיניים בעל התמחות ביישור זה.

  הליך נוסף של יישור שיניים מהיר מסתמך על פני "סמכים" שקופים המתקבעים על ידי ניתוח אשר אינו דורש עקירה או קידוחים ומצליח להשתלב בצורה נפלאה לאורך כל השיניים ללא שום בליטה נראית לעין. המכשיר נשאר בפה לאורך זמן הנע בין שניים עשר עד שמונה עשר שבועות.

  יישור שיניים מהיר למבוגרים – מה צריך לדעת?

  כאשר מדובר בטיפול כמו יישור שיניים מהיר למבוגרים חשוב להכיר את מספר סוגי הטיפולים הקיימים, כאשר הראשון מבניהם ונחשב לטיפול עבור מקרים קלים במיוחד, הוא כמובן בדמות ציפויי שיניים. ציפויים אלו כיום מגיעים במספר יכולות ומתבססים על מגוון חומרים, כאשר מרבית החומרים יוכלו לבצע יישור של סטיות קלות וגם להעניק הגנה יעילה ואפקטיבית לשיניים שלנו. דרך נוספת ודי חדשנית כיום נקראת "אקסלדנט" והיא מתבססת על שיטות של רעידות יזומות, אשר עוזרות בהליך יישור השיניים וחוסכת זמן רב.

  מלבד שיטות אלו קיימות עוד 2 שיטות שאפשר לומר שהן די דומות, אך לאו דווקא מתאימות לכל סוגי יישור השיניים. השיטה הראשונה היא "אינוזליין" והיא נעזרת בסמכים שקופים ומצוינת עבור הזזה של מספר שיניים או שן אחת בנפרד. טיפול זה נחשב לדי מהיר אך טיפול מהיר עוד יותר המתאים לרווחים קטנים, היא שיטת "קליר אליינר" המתבססת גם היא על קשתיות שקופות ומצליחה לסגור רווחים קטנים ביעילות ובמהירות.

  טיפול בו לא מתפשרים

  כאשר מדובר בהליך כמו יישור שיניים מהיר חשוב לפנות אל רופא שיניים המתמחה בהליכים אלו, שכן רופאים שאינם מתמחים ביישור שיניים בצורה מהירה עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים בשן ובלסת המטופל. לצד זאת גם למטופל קיים נדבך של אחריות, שכן מומלץ לשמור על רמת היגיינה גבוהה ומינימום סיכונים בזמן ההליך.

  ובכדי למצוא רופא מוסמך, אמין ובעל ניסיון רב ביישור שניים מהיר מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי.

  שתף

  לייעוץ עם צוות המרפאה

  מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   פוסטים נוספים

   post-image

   ציפויי חרסינה

   בעולם רפואת השיניים האסתטית, השגת שיניים לבנות, סימטריות ושלמות היא מטרה מרכזית והשאיפה עבור אנשים...

   המשך קריאה >
   post-image

   טכנולוגיית CEREC מדידה וייצור כתרים ביום אחד

   שיטת המטבע לעומת המידה הדיגיטלית במרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים בהנהלת ד"ר פאדי ח'ורי אנו גאים להציע...

   המשך קריאה >
   post-image

   כתרים וגשרים

   חיוך שאינו תקין או אסתטי בהחלט יכול לפגוע בביטחון העצמי שלכם ולגרום לכם להיות יותר...

   המשך קריאה >

   יישור שיניים מהיר למבוגרים

   אין שני לרושם ראשוני וככל הנראה גם לחיוך של רובנו אין יכולת להיות משהו שהוא לא, בטח לא עם חיוך הדורש יישור של מספר שיניים ועלול לגרום לתחושת חוסר בטחון ללא מעט בעלי חיוך מעולה. על כן בשנים האחרונות הפופולריות של יישור שיניים מהיר למבוגרים, המתאפשר דרך מספר שיטות די מהירות שבכל אחת מהן כיום ניתן לקבל תוצאות דרך פרק זמן מאוד קצר. עם זאת חלק מהשיטות אינן מתאימות לכל מקרי יישור השיניים, ועל כן נדרשת התאמה מדויקת בין הטיפול אל המטופל. והתאמה שכזו ומנעד של טיפולים מתקדמים, ניתן לקבל דרך דוקטור פאדי חו'רי המציע מגוון טיפולי שיניים מתקדמים וכמובן טיפולים ליישור שיניים.

   שיטות נוספות

   כמו שציינו התאמת טיפול כמו יישור שיניים מהיר למבוגרים, לעיתים תאפשר רק סוגים שונים של טיפול עבור מספר מטופלים כאשר למקרים של יישור כירורגים יותר, קיימות עוד 2 שיטות המאפשרות יישור מהיר וקבוע. ובכדי לקבל את מיטב האפשרויות הקיימות כיום, מומלץ לפנות אל דוקטור פאדי חו'רי